תאור המוצר

המטרה של "וייטל ראייס", היא לעזור לכם לשקם את ההרמוניה ההרוסה של הגוף ולהרחיק את שורשי הבעיות ולא רק את תסמיניהן. מיטת העיסוי מעניקה לגוף את הסביבה הטבעית האופטימאלית לשיקום עצמי, היא מעוררת אותו ומסייעת לו להתחזק, להשתקם ולהירפא בדרך טבעית ללא תרופות וללא כל צורך בניתוחים. כל זאת תוך כדי עיסוי מפנק ומרגיע.

מיטת העיסוי, משלבת בתוכה חמש שיטות טיפול: כירופרקטיקה, עיסוי, אקופרסורה (עיסוי נקודתי), מוקסה-תרפיה וחום אינפרא-אדום. גלגלות העיסוי מבצעות מתיחה עדינה של עמוד השדרה, מחממות ומעסות את השרירים התומכים בו ומשיבות לו את צורתו וגמישותו הטבעית. "חום אינפרא-אדום-רחוק" המוקרן באופן טבעי מ"אבני הג'ייד", מעצים את השפעות הטיפול ומפעיל ביעילות תהליך של ניקוי עמוק של הגוף מרעלים. כך משלבת מיטת העיסוי את יתרונות הרפואה האלטרנטיבית עם טכנולוגיה מתקדמת בכדי להעניק ריפוי יעיל של הגוף וחיים מאושרים.

אין לנו ספק שהשימוש במיטת העיסוי ימחיש לכם את יעילותו ותוכלו לחוש את השיפור בתפקוד הגוף כבר מהטיפולים הראשונים! מיטת הפלא שלנו, היא פתרון טבעי בשבילכם שתביא סוף לכאב ולסבל ותעניק לכם שינוי מהותי באיכות החיים ובאיכות חיי בני משפחתכם.