ניקיון פנימי

יסודות הבריאות

הרפואה המזרחית מאמינה בכוחות בלתי נדלים של הגוף האנושי בהגנה עצמית (המערכת החיסונית) ובשיקום עצמי (רגנרציה). המטרה הינה – לא להילחם במחלה אלא לחזק את הבריאות. לכן, ההתמקדות צריכה להיות בבריאות ולא בחולי.

אז מהו הבסיס לבריאות איתנה? אילו תנאים עלינו ליצור לטובת פעילות תקינה של הגוף?

הדגש צריך להיות על יסודות הבריאות הבאים:
+ עמוד השדרה
+ מערכת העצבים
+ מערכת הדם
+ אנרגיה
+ ניקיון פנימי (מרעלים ופסולת) וחיצוני
+ תזונה בריאה
+ נשימה נכונה

יסודות הבריאות הם כמו שורשים של עץ. אם השורשים חזקים ובריאים, גם מגדם יצמחו ענפים חדשים. לכן, כדי להיות בריא, צריך לשמור על יסודות הבריאות שלנו. שיקום השורשים, יעלים את המחלה מעצמה.

ניקיון פנימי

מחלות רבות שהחברה המודרנית נתקלת בהן, הן תוצאה של הצטברות פסולת והרעלת הגוף. מחלות שלא ידעו על קיומן לפני 20 שנה, כמו למשל עייפות כרונית, כיום הפכו למגפה וממשיכות להתפשט.
אנשים רבים שואלים עת עצמם מדוע הם מרגישים שחוקים? מדוע הראש שלהם "מעורפל"? מדוע הכאבים לא עוזבים אותם? – הסיבה העיקרית לבריאות ירודה אצל מיליוני אנשים עלולה להיות – ריכוז גבוה של רעלים שהצטברו בגוף.

למרות שרובינו משתדלים לאכול בריא, לזוז יותר ולישון כמה שמתאפשר לנו, נפל בגורלנו לחיות בתוך סביבה עמוסה ברעלים. האוויר שלנו מזוהם, מי השתייה מלאים בפסולת תעשייתית, האוכל שלנו מרוסס ומלא אנטיביוטיקה והורמונים, אנחנו חשופים לקרינות מסוגים שונים, והרבה מדי אוכל מעובד. בסופו של דבר הגוף שלנו "מאחסן" בתוכו את כל החומרים הרעילים שהוא לא מצליח להוציא. כל אלו גורמים לגוף ולכבד שלנו בעיקר, לעבוד שעות נוספות ולא יזיק לנו מדי פעם ניקוי פנימי לחידוש האנרגיה. צריך לקבל טיפול יעיל.
רעלנים שמצטברים בגוף מתחילים להעמיס על תפקוד הגוף והורסים את האיזון הכימי של כל המערכת.
גוף האדם מורכב מכ- 70% מים. תאי הגוף "שוחים" בנוזל הבין תאי, ממנו הם מקבלים חומרי מזון ולשם מפרישים את פסולת חילוף החומרים ודווקא החלל הבין תאי מהווה "בור כיבול" בו מרוכזים שאריות של תרופות, מדבירי מזיקים, חומרים משמרים ורעלים שהגיעו לגוף האדם יחד עם האוויר, המים והמזון. כלומר, הכמות המרבית של הרעלים, כ- 83%, מרוכזת בחלל הבין תאי וכך, כל תא בגוף האדם מאולץ לחיות ולתפקד בסביבה מזוהמת. בתאים כמות הרעלים היא כ- 7%, בתוך הדם כ- 7% ובלימפה כ- 3%. זיהום הגוף בחומרים כימיים מחמיר את השיבושים בתפקוד הגוף, הבאים כתוצאה מהשפעות מזיקות אחרות. אפילו אם אדם מסוים יעבור מאזור שאינו בריא אקולוגית למקום אידיאלי לבריאות, יידרשו שנים לשיקומו המלא.
לכן, חשוב מאוד לדאוג לטיהור קבוע של הגוף מחומרים רעילים למניעת מחלות וסיבוכים. מכשירי וייטל ראיס מבצעים עיסוי […]

×  היי, אשמח לעזור לך...