כללי

בצקות

ישנן מספר סיבות שעלולות להוביל להתפתחות בצקות אך אחת הסיבות המרכזיות הינה מחסור במים בגוף.

בעבר, במקרים מסוימים, הרופאים היו אוסרים על מטופלים לשתות מים (דיאטה יבשה). אך כיום ידוע כי במקרים רבים, מתפתחות מחלות רבות דווקא בעקבות מחסור במים.

כידוע, כשני שליש ממשקל הגוף מורכב מנוזלים. אין איבר או פעולה בגוף שאינה נתמכת על ידי מים – המוח, הריאות ותהליך הנשימה, תהליך חילוף החומרים וניקוי הגוף מרעלים, אלסטיות העור והסחוסים וכו'. כדי שהגוף יצליח במשימתו העיקרית – להפעיל אותנו – הוא זקוק למים, ולהרבה.

ביום רגיל, שלא כולל פעילות מאומצת או מחלה כלשהי, אנחנו מאבדים כ- 1.5 ליטר נוזלים לפחות במהלך פעילויות היום-יום. איך? בהטלת שתן, בהזעה ואפילו כשלא עושים כלום, כן, ככה סתם, בנשימה. את מה שהולך לאיבוד הגוף צריך בחזרה, כדי שכל התאים והאיברים ימשיכו לתפקד בצורה הטובה ביותר.

כאשר ישנו מחסור במים בגוף, המוח מזהה זאת ונותן פקודה לכליות להפסיק להוציא נוזלים מהגוף. כתוצאה מכך, מצטברים מים רעילים בחלקים שונים בגוף וזה מתבטא בבצקות שמתפתחות בדרך כלל באזורים הנמוכים בגוף.

במקרים של בצקות, רופאים בדרך כלל רושמים למטופלים תרופות משתנות במטרה להוציא את המים המורעלים מהגוף (דבר הגורם להתייבשות חמורה יותר של הגוף). אך בתאכלס, הבן אדם פשוט צריך לשתות מים.

השתן הוא סימן לכמות המים ששתינו. שתן שצבעו שקוף, מעיד על כמות מספקת של מים בגוף. לעומת זאת, שתן שצבעו כהה, הינו שתן מלא ברעלים ומעיד על מחסור במים בגוף. שתן כהה פוגע בכליות, מעבר לפגיעה הכללית בכל הגוף הנובעת ממחסור במים.

שיטות הטיפול שמרוכזות במכשירים שלנו מאפשרים לכם לספק לגוף את הסביבה האופטימאלית לשיקום עצמי ולמצוא את הדרך לעזור לעצמכם בצורה טבעית.

אוגוסט 5th, 2020|כללי|16 תגובות
  • Permalink woman standing in the fieldGallery

    בריאות היא אוצר – אפשר לאגור אותה או לאבדה במהירות

בריאות היא אוצר – אפשר לאגור אותה או לאבדה במהירות

מרבית האנשים חיים מבלי לדעת מה היא בריאות פיזית, לא מתארים לעצמם שניתן לחוש פרץ כוח בלתי רגיל ולא לחוש עייפות לעולם. הם מאבדים את ההזדמנות להגיע לאוצר גדול – הבריאות.

למשל, אנשים שבילדותם עסקו בספורט והגיעו להישגים טובים, ואז מכורח הנסיבות פסקו מעיסוק זה, בהכרח יפסידו את הבריאות המדהימה שהרוויחו במאמצים רבים. בסופו של דבר, מה שאולי יישאר לאנשים הללו הוא אופי חזק, שיעזור להם להתמודד עם קשיי היומיום. אך השרירים שלהם כבר לא יהיו חזקים כמו פעם, והלב לא יוכל להתמודד עם עומסים כמו בעבר. במילים אחרות, אי אפשר "לצבור" בריאות לכל החיים, מוכרחים תמיד להמשיך לטפח אותה.

מצד שני, אחת התכונות המדהימות ביותר בגוף האנושי היא היכולת להשתקם. אדם שנחתך לדוגמא, יחליף את תאיו המתים בתאים חדשים והחתך יחלים. אדם ששבר עצם, העצם תתאחה ואף תתחזק לאחר מכן. כלומר, כל טראומה שהגוף יחווה, בעת טיפול נכון בו הוא יסגל לעצמו יכולת החלמה מהירה יחסית וייצור את התנאים הדרושים לשיקום הגוף.

קשה לנו לחוש את הנזק שאנו גורמים לבריאותנו במשך השנים, נזק זה נגרם עקב אורח חיים לא נכון. אך הגוף יכול לשקם את עצמו בצורה מספקת גם אחרי תקופה ארוכה של יחס מזלזל כלפיו. זאת במידה ולא נחסוך בזמן וכוח.

בסופו של דבר, מצבכם הבריאותי – הוא תוצאה של אמונתכם ומעשיכם בעבר. בריאותכם בעתיד, תלויה במה שתעשו ובמה שתאמינו בהווה.

לצורך שיקום הבריאות, חברת "וייטל ראיס" מציעה מכשור תרמו-תרפי המאפשר לעבוד על הגוף ולחזק אותו בו זמנית על ידי מתיחה ותיקון של עמוד השדרה; עיסוי, חום אינפרא-אדום-רחוק, אקופרסורה, ומוקסה-תרפיה במידת הצורך. המטרה שלנו היא לעזור לאדם ליצור את התנאים הנדרשים לגוף בכדי להשתמש במאגריו הפנימיים לשיקום עצמי. מצד אחד, המכשור הקיים נותן מענה לבעיות בריאותיות רבות ומהצד האחר, מספק דרך יעילה ומהנה לטיפול מונע בקרב אנשים בריאים בכל הגילאים.

השימוש במכשור של וייטל ראיס חושף אותך לאיכות […]

×  היי, אשמח לעזור לך...