מי אנחנו?

חזון החברה

חברת וייטל ראיס שואפת לעורר את התקווה להחלמה בקרב אנשים שזקוקים לה, להקנות להם אורח חיים בריא ולתת את הכלים הנחוצים לכל אדם הנחוש להיאבק על בריאותו ושאינו מוכן להיכנע למכאוביו.

שיטות הטיפול שלנו אינן מהוות תחליף לרפואה הקונבנציונאלית, אלא משלימות אותה בתחומים בהם היא אינה מסוגלת לתת מענה לבעיה. זהו אינו הקב התומך בבריאותו ההרוסה של האדם, אלא רתימה של המשאבים הפנימיים של הגוף לשיקומו.

הערכים הבסיסיים המניעים אותנו הינם אהבה לזולת, דאגה לבריאותו, וטוב לב כלפי כל אדם שזקוק לכך. כחלק בלתי נפרד, החברה שמה דגש על תרומה לקהילה במגוון רחב של פרויקטים ייחודיים נוספים.

מרכזי הדגמה
חברת וייטל ראייס מאמינה כי גוף האדם מסוגל להחזיר עצמו לתפקד כיחידה בריאה אחת ובלתי מנוצחת. המכשירים אותם משווקת החברה מאפשרים לגוף להפעיל את כוחות הריפוי הטבעיים שלו וסוללים את הדרך לבריאות איתנה. מתוך אמונה זו, מרכזי ההדגמה מאפשרים לקהל הרחב ליהנות מטיפול היכרות ללא תשלום וללא כל התחייבות.

ברוכים הבאים!

חברת וייטל ראיס מתמחה בפיתוח וייצור מכשירים לשיפור הבריאות ובקידום המודעות של בני אדם לבריאותם. צורך זה בולט בעיקר על רקע הסכנות הבריאותיות אליהן אנו חשופים, והעובדה כי מחלות פוקדות את דורנו מוקדם מהרגיל.

החברה צוברת מוניטין רב בזכות יישום שיטות טיפול לא קונבנציונאליות במכשיריה, המספקות פתרון שהוכח כיעיל ביותר לריפוי מחלות רבות ולמניעתן.

בנוסף, החברה משקיעה מאמצים רבים בשיווק מוצריה בארץ ובחו"ל, על מנת ליצור בסיס לפעילות רשת עולמית. המטרה העתידית היא פיתוח מכשירים ושירותים נוספים אשר יגשימו את חלום החיים הבריאים.