חמש שיטות טיפול – במכשיר אחד

העיסוי התרמי מתבצע על ידי מיטת עיסוי שמשלבת בתוכה חמש שיטות טיפול: עיסוי, חום אינפרא אדום טבעי, כירופרקטיקה, אקופרסורה (עיסוי נקודתי) ומוקסה-תרפיה.

עיסוי

שיטת טיפול המתאפיינת בהשפעה מכנית על המעטה החיצוני של הגוף. פעולות העיסוי במכשיר הינן בעלות אופי פיזיותרפי ומתמקדות באזורים שונים בגוף במטרה להוביל לשיפורים בריאותיים כגון: האצה של הסביבה הנוזלית בגוף, חידוש רקמות, סילוק רעלים וכד'. בדרך זו, העיסוי תורם להפחתת דלקות וכאבים, שיפור בטווח התנועה של מפרקים, שיפור בגמישותם של שרירים וכד'. בנוסף, העיסוי תורם לשינה טובה יותר, הירגעות ויכול לשמש גם כטיפול בלחץ נפשי והשלכותיו.

חום אינפרא-אדום-רחוק

כל היצורים החיים, כולל בני האדם, מקרינים חום אינפרא אדום באורך גל שנע בטווח של 6-18 מיקרון. גלים מסוג זה מכונים גלים ביו-גנטיים או גלי החיים. לכן, גוף האדם מקבל חום מסוג זה כטבעי עבורו ויש לו השפעה ייחודית על הגוף.

משטחי הפחמן (קרבון) ואבני הג'ייד (נפריט) במכשיר הם המקור לגלי החיים. גלים אלו חודרים לעומק הגוף (עומק של 7-10 ס"מ) וברמת התאים מחממים ביעילות את הרקמות, השרירים, הפרקים, האיברים ושאר הסביבה הפנימית בגוף. כך אנו משיבים לגוף את אותה אנרגיה שדעכה עם השנים ומעניקים לו את היכולת להסדיר את קצב התהליכים הביולוגיים. זרימת הדם והסביבה הנוזלית בגוף מואצות, חמצן מובל בצורה טובה יותר לתאים, חילוף החומרים משתפר ומתייעל, תהליך התחדשות התאים מתחזק ומופעלת שרשרת ארוכה של תהליכים חיוניים והכרחיים לגוף האדם. כך הגוף משקם את ההרמוניה הטבעית שלו בכוחות עצמו.

כירופרקטיקה 

שיטת טיפול המונעת הפרעות במערכת העצבית שריר-שלד שעלולות להשפיע על הבריאות הכללית. ייחודיות השיטה היא בהסרת הלחץ מעצבים בעמוד השדרה ובנרמול המתרחש במעבר האימפולסים מחוט השדרה לאברי הגוף ותאיו. כך מסולקים שורשי המחלה ולא רק תסמיניה. באופן כזה, מתעוררת ומתאפשרת היכולת של הגוף לשיקום עצמי.

ראשי העיסוי במכשיר נעים לאורך צדי עמוד השדרה, בהתאם לעיקוליו הפיזיולוגיים ויוצרים מתיחה עדינה של עמוד השדרה. עיסוי מסוג זה בשילוב חום אינפרא אדום ייחודי שמוקרן מאבני הג'ייד, מרפים את השרירים ובכך מאפשרים את תזוזת החוליות למקומן. בדרך זו, משתחררים העצבים המעוכים ומוסר הלחץ מקצוות העצבים. שיטת טיפול זו משקמת את בריאות עמוד השדרה ומשיבה לו את צורתו הטבעית וגמישותו. כפועל יוצא מכך, משתקמת בריאותו הכללית של האדם.

אקופרסורה (עיסוי נקודתי)

שיטת טיפול המבוססת על הפעלת לחץ ממושכת על נקודות ביו-אקטיביות בגוף במטרה לשחרר שרירים תפוסים, עצבים לחוצים ולפתוח ערוצי אנרגיה. גירוי נקודות אלה מאפשר לגוף האדם לחזור לקצב חיים תקין.

ראשי העיסוי במכשיר, על ידי גירוי נקודתי שכזה, מפעילים תגובת שרשרת של תהליכים חיוניים והכרחיים לפעילות תקינה של הגוף, מורידים לחץ עצבי ושרירי, מקלים על כאבים, משחררים "חסימות אנרגטיות" ובהדרגה מחדשים את מאגרי האנרגיה בגוף.

מוקסה-תרפיה

שיטת טיפול המתאפיינת בהחדרת חום ישירה אל תוך נקודות ביו-אקטיביות בגוף שמיועדת לטפל במחלות שונות ותורמת לחיזוק הגוף ושיכוך כאב. מוקסה תרפיה מרחיבה את כלי הדם, משפרת את זרימת הדם ואת חילוף החומרים בגוף, מעוררת תגובות פיזיולוגיות וביו-כימיות אשר מחזקות בין היתר את מערכת החיסון ותורמות להחייאה והתפתחות של תאים בריאים בגוף.

אבני הג'ייד (נפריט) מתחממות ופולטות חום אינפרא אדום טבעי שזהה בסוגו לחום גוף האדם. חום זה חודר לעומק הגוף בעת עצירתן של גלגלות העיסוי בנקודות ביו-אקטיביות לאורך הגב והבטן ובמידת הצורך ניתן לחקות את ההשפעה של המוקסה על ידי העלאת הטמפרטורה של אבני הג'ייד לטמפרטורה מקסימאלית.

rentgenn